BrasiT – Solarna i hybrydowa lampa uliczna

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Produkt 2016/BrasiT – Solarna i hybrydowa lampa uliczna

Ekologiczne Lampy uliczne – BrasiT

Solarna i hybrydowa lampa uliczna LED działa bez zasilania sieciowego. Całkowicie opiera się na energii słonecznej, co jest nieograniczone, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. System składa się głównie z panelu fotowoltaicznego, źródła światła LED, kontrolera i akumulatora.

W ciągu dnia, kiedy jest słońce, panel słoneczny konwertuje energię słoneczną na energię elektryczną i przechowuje ją w akumulatorze. W nocy lub w czasie pochmurnych i deszczowych dni kontroler przy pomocy czujników może obliczać jasność światła dziennego i automatycznie włącza światło.

BrasiT Solarna i hybrydowa lampa uliczna

Lampy solarne zasilane energią słoneczną stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego oświetlenia ulicznego, zwłaszcza w miejscach odległych od infrastruktury, dla których nieopłacalne jest doprowadzenie energii elektrycznej. Każda lampa solarna jest autonomiczna, gotowa do działania natychmiast po zainstalowaniu. Instalacja lamp solarnych jest szybka i łatwa, nie wymaga skomplikowanej dokumentacji projektowej ani konsultacji z lokalnym zakładem energetycznym.

Solarna i hybrydowa lampa uliczna – www.brasit.pl

2018-03-15T09:40:40+01:00