Deko Eko – Platforma sprzedażowo-promocyjna

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Usługa 2018/Deko Eko – Platforma sprzedażowo-promocyjna

PRZEDSIĘBIORCA: Deko Eko

NAZWA ZGŁASZANEJ USŁUGI: Platforma sprzedażowo-promocyjna

Największa w Polsce platforma sprzedażowo – promocyjna, skoncentrowaną w 100% na upcyklingu, slow fashion i eko design. Platforma jest powiązaniem pomiędzy biznesem, ekspertami, projektantami, start-upami fundacjami eko i wszystkimi, dla których ekologia i zrównoważony styl życia są najważniejsze. Twórcy wspierają firmy i organizacje w tworzeniu ekologicznych i etycznych rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju, gospodarki obiegu zamkniętego oraz przyjaznego środowisku marketingu. Oferują Klientom pełen zakres wsparcia obejmującego aktywizację ekologiczną marek – od pojedynczych warsztatów recyklingowych czy eko eventów, po systemowe rozwiązania w nurcie eko, jak upcykling marki czy programy ekologiczne dla firm. Promują świadome i odpowiedzialne wybory konsumenckie. Twórcy zapewniają o doskonałej jakości, oryginalnej estetyce i wiarygodnym podejściu ekologicznym do zakupów. Zapewniają unikatowy know-how łączący ekspercką wiedzę w obszarze CSR, gospodarki obiegu zamkniętego i marketingu z kreatywnością i talentem naszych eko projektantów i producentów.

Oferują:

– UPCYKLING MARKI – podnoszenie kapitału marki poprzez działania aktywizujące ekologicznie firmę. 3-etapowy program „Upcykling marki” obejmuje: analizę odpadów oraz potrzeb i możliwości firmy pod kątem upcyklingu, wypracowanie pomysłów na kreatywne zagospodarowanie wybranych odpadów oraz produkcję i wdrożenie proponowanych rozwiązań.

– EKO EVENTY I WARSZTATY – szeroki wybór warsztatów recyklingowych, eventów, szkoleń i spotkań z ekspertami z obszaru circular economy, upcyklingu i eko reklamy.

– EKO GADŻETY I PRODUKTY – z materiałów pozornie zużytych tworzymy wartościowe przedmioty z unikalną historią – od praktycznych gadżetów po dzieła sztuki. Klient ma możliwość wybory z ponad 2000 wzorów lub zamówienia autorskiego projektu dostosowanego do potrzeb.

– EKO REKLAMA – tzw. Natural Media lub Green Advertising, czyli innowacyjny, oryginalny i w 100% naturalny pomysł na promocję marki oraz firmy w nurcie ekologicznym. Reklama, która nie tylko promuje produkt lub markę ale także inspiruje, zachwyca i skłania do refleksji.

 

Zasady konkursu

Eko-Hit Produkt

Eko-Hit Usługa

Eko-Hit Gmina Zasobooszczędna

 

 

2023-04-04T14:04:32+02:00