Dofinansowanie recyklingu opakowań i edukacji ekologicznej

Jesteś tutaj:Strona główna/Dofinansowanie recyklingu opakowań i edukacji ekologicznej
Dofinansowanie recyklingu opakowań i edukacji ekologicznej 2023-11-30T11:30:47+01:00

Proponujemy atrakcyjne stawki dofinansowania recyklingu odpadów opakowaniowych (DPR, EDPR) w tym również pochodzących z gospodarstw domowych oferowane przez naszą organizację. Stawki dotyczą współpracy na wolne masy („nadwyżki”) dla 2023 r. oraz współpracy w roku 2024, przy podpisaniu umowy do końca  2023 r.

W celu otrzymania szczegółowej oferty zachęcamy do przesłania ilości przekazanych do recyklingu odpadów opakowaniowych poprzez wypełnienie poniższego formularza:

  Ilości przekazanych do recyklingu odpadów opakowaniowych

  Brakuje Państwu czasu lub środków na realizację obowiązku edukacji ekologicznej?

  Sprawdź jak łatwa, przyjemna i efektywna jest edukacja z nami! Współpraca z Eko Cykl Organizacją Odzysku Opakowań S.A. to nie tylko bezpośrednie dofinansowanie recyklingu, ale również możliwość podniesienia własnych kompetencji i przeprowadzenia atrakcyjnych akcji edukacyjnych promujących Państwa firmę wśród lokalnej społeczności, m.in.:

  Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu w Japonii oraz w krajowych szkoleniach w szczególności dotyczących gospodarki odpadami i nowelizacji przepisów – na które zapraszamy Państwa w ramach umowy.

  Przygotowanie indywidualnych materiałów opatrzonych logo Państwa firmy (np. torby, książeczki edukacyjne, magnesy na lodówkę, itp.) lub dofinansowanie indywidualnych akcji w Państwa mieście.

  Wystąpienie Macieja Orłosia i dr Katarzyny Michniewskiej na temat gospodarki odpadami w Państwa mieście

  .

  I wiele, wiele innych, m.in. pokazy iluzjonistyczne „Magia recyklingu”, konkursy, szkolenia, warsztaty i materiały edukacyjne dla mieszkańców gminy.

  Kontakt:
  Robert Lewicki,
  tel: 512 108 403,
  @: robert.lewicki@ekocykl.org