Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została członkiem Konfederacji Lewiatan

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została członkiem Konfederacji Lewiatan

W marcu 2018 roku firma Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została członkiem Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Handlu i Usług a tym samym dołączyła do grona członków Konfederacji Lewiatan.

Konfederacja Lewiatan jest jedną z najbardziej wpływowych polskich organizacji biznesowych, reprezentującą interesy pracodawców zarówno w Polsce jak i w Unii Europejskiej. Zabiega o konkurencyjne warunki prowadzenia biznesu, dba o trwały wzrost gospodarczy, przejrzyste zapisy prawne, zdrową konkurencję, wzrost zatrudnienia oraz wzmocnienie kapitału społecznego.

Organizacja ta skupia ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Jest członkiem Rady Dialogu Społecznego. Jako jedyna organizacja polskich pracodawców posiada przedstawicielstwo w Brukseli i należy do BusinessEurope – największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE.

Członkostwo w Konfederacji Lewiatan ułatwia budowanie wartościowych relacji biznesowych. Współpraca w ramach organizacji jest bowiem okazją do nawiązania dialogu branżowego a spotkania z najważniejszymi decydentami oraz liderami świata biznesu dają firmom możliwość merytorycznej rozmowy i nawiązania długofalowej współpracy.

Dyplom konfederacji Lewiatan

Więcej na temat Konfederacji Lewiatan można przeczytać na stronie: http://konfederacjalewiatan.pl/o_nas/o-lewiatanie

2023-12-01T12:20:28+01:00