Ekologiczne Pranie

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT 2014/Ekologiczne Pranie

Firma: Pralnia Ekologiczna Blue Lagoon Grójec

Głównym celem Pralni Ekologicznej Blue Lagoon Grójec jest optymalne zadowolenie naszych Klientów. Firma jest 14-tym w Polsce nowoczesnym salonem prania wykorzystujący innowacyjną metodę Lagoon!

Ekologiczne Pranie

To nowa, przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnego czyszczenia chemicznego. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi Lagoon, który został stworzony przy współpracy światowych firm takich jak Electrolux Professional oraz Woolmark. System ten łączy w sobie delikatność prania ręcznego oraz skuteczność czyszczenia chemicznego.

System Lagoon został określony przez Woolmark mianem technologicznego przełomu w dziedzinie czyszczenia garderoby, która tradycyjnie oddawana była do pralni chemicznych i czyszczona za pomocą agresywnych rozpuszczalników.

To pierwszy na świecie profesjonalny system czyszczenia ubrań bazujący na wodzie. Polega on na połączeniu wody ze specjalnie biodegradującymi środkami w celu czyszczenia odzieży nie pozostawiając jak to zwykle bywa „nieprzyjemnego zapachu” charakterystycznego dla zakładów czyszczenia chemicznego odzieży.

Firma Electrolux zaprojektowała takie maszyny i urządzenia, które poprzez delikatną akcję mechaniczną i użycie ekologicznych środków chemicznych oraz substancji impregnujących, czyszczą i powodują, że woda nie przedostaje się do włókien pranej odzieży. Metoda ta pozwala prać w wodzie odzież jeszcze do niedawna czyszczoną tylko chemicznie.

Link: http://www.pralnia-bluelagoon.pl/index.php/galeria

2017-11-20T10:44:40+01:00