Grupa MASPEX Wadowice – VIII edycja programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Usługa 2015/Grupa MASPEX Wadowice – VIII edycja programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

Kubusiowi Przyjaciele Natury 1Blisko 6 tysięcy przedszkoli bierze udział w tegorocznej edycji największego w Polsce programu edukacyjnego dla przedszkoli organizowanego przez markę Kubuś.

W VIII edycji programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” 500 tys. przedszkolaków będzie wspólnie z Kubusiem odkrywać sekrety natury, uczyć się dbać o środowisko i zdrowo odżywiać, a także poznawać zasady ekologii.

Każde przedszkole, które bierze udział w programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury” otrzyma bezpłatny pakiet profesjonalnych materiałów edukacyjnych przygotowanych przez metodyków z myślą o najmłodszych. Nauczyciele dzięki specjalnemu folderowi lekcyjnemu będą mogli przygotować ciekawe i pasjonujące zajęcia, a dzieci dzięki edukacyjnym książeczkom będą mogły bawić się, uczyć i poznawać świat przyrody wspólnie z Kubusiem. Wszystkie materiały edukacyjne „Kubusiowych Przyjaciół Natury” zostały skonstruowane tak by rozwijać u dzieci kreatywność i samodzielne myślenie oraz przyswajać wiedzę poprzez zabawę.

Kubusiowi Przyjaciele Natury 2

Dzięki dedykowanym scenariuszom lekcyjnym przedszkolaki nauczą się życia w zgodzie z naturą, dbałości o jej dary oraz ekologicznego podejścia do otaczającego świata.

Grono „Kubusiowych Przyjaciół Natury” liczy już 2,5 mln dzieci z całej Polski, bo tyle uczestników wzięło łącznie udział w dotychczasowych edycjach programu.

2023-12-01T12:29:10+01:00