II dzień konferencji – wyjazd studyjny – dwa zakłady do wyboru

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/II dzień konferencji – wyjazd studyjny – dwa zakłady do wyboru

 II dzień konferencji – wyjazd studyjny – dwa zakłady do wyboru

II dzień konferencji to do wyboru zwiedzanie zakładu:

Lumileds Poland S.A. w Pabianicach (dawniej Philips)

Zakład odgrywa kluczową rolę w rozwoju wysokiej jakości energooszczędnych systemów oświetleniowych LED. Domeną firmy jest między innymi produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego, obejmującego oprawy wnętrzowe i lampy LED przeznaczone na rynek profesjonalny i konsumencki, oświetlenie wewnętrzne, osprzęt oświetleniowy, systemy sterowania, wyświetlacze telefonów komórkowych.

LUB

Dell Products (Poland) Sp. z o.o. w Łodzi

Firma Dell jest światowym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru IT. Spółka działa na rynku IT od ponad 30 lat, a jej misją jest dostarczanie rozwiązań technologicznych, które umożliwią ludziom rozwój, wzrost i osiąganie pełnego potencjału. Łódzki zakład należy do najbardziej nowoczesnych fabryk Dell. Rozpoczął swoje działanie w listopadzie 2007 roku.

Dzięki ponad godzinnemu zwiedzaniu dowiemy się m.in. jak przeprowadzany jest bezpieczny recykling produktów, jak ograniczyć szkodliwy wpływ zużytego sprzętu na środowisko oraz jak zwiększyć zastosowanie ekologicznych materiałów.

 II dzień konferencji – wyjazd studyjny – dwa zakłady do wyboru -2  II dzień konferencji – wyjazd studyjny – dwa zakłady do wyboru -3

 

2023-12-01T13:04:20+01:00