Jedzenie ekologiczne – Produkty Klasztorne S.A.

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT 2013/Jedzenie ekologiczne – Produkty Klasztorne S.A.

Firma: Produkty Klasztorne S.A.

Natura nie potrzebuje poprawek – bo jest doskonała. Konserwanty, chemia, sztuczne aromaty i barwniki są jej zbędne. Dlatego my z nich nie korzystamy. Zbieramy z natury, łączymy i oferujemy Waszym podniebieniom. Produkty rolnictwa ekologicznego opatrzone znakiem zielonego liścia, pochodzą wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych zlokalizowanych na obszarze Beskidu Sądeckiego.

Jedzenie ekologiczne Produkty Klasztorne S.A.

Źródło: http://klasztorne.pl/165/dlaczego-klasztorne/

W konsekwencji Produkty Klasztorne to propozycja produktowa skierowana do tych konsumentów, którzy cenią sobie poczucie wyjątkowej jakości, wysoki, określony zaufaniem standard żywości, którzy szukają wiarygodnego jedzenia o wyjątkowym smaku. Jedzenia, które bezpieczne i zdrowe, będzie służyć im, jak i ich rodzinom, jedzenia, któremu można zaufać. W ofercie znajdują się między innymi: wędliny z wędzarni, nabiał z górskiego mleka krowiego jak i owczego, pełnoziarniste makarony, napary ziołowo-owocowe, polskie miody.

Marka „Produkty Klasztorne” stara się udowodnić, że żywność nie musi być „skażona” produkcją masową, ale może wyrastać z najlepszych klasztornych tradycji.

 

2017-11-15T09:07:28+01:00