John Rizzon prelegentem podczas III Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Odpady

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności, Aktualności III KLO - odpady/John Rizzon prelegentem podczas III Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Odpady

John Rizzon poprowadzi prelekcję na temat ,,Termiczne przekształcanie odpadów w Europie”.

John Rizzon prelegentem podczas III Międzynarodowej Konferencji LO – Odpady

John Rizzon,
ESWET – European Suppliers of Waste-toEnergy Technology,
Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH

Jest ekspertem w kwestiach technicznych związanych z odpadami. Posiada tytuł inżyniera w dziedzinie mechaniki i procesów oraz tytuł naukowy doktora. Pracował w firmie Lurgi Lentjes jako Dyrektor ds. sprzedaży i projektowania w zakresie przetwarzania odpadów przemysłowych i gospodarczych oraz w firmie GWE jako Dyrektor Handlowy ds. gospodarki odpadami. W firmie Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH pracuje jako Menedżer ds. sprzedaży i planowania w zakresie technologii spalania odpadów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada wiedzę z zakresu projektowania urządzeń termicznych, projektowania i planowania procesu zgazowania węgla i koksowania. Jest inicjatorem różnych konferencji w Europie (Niemcy, Polska, Szwajcaria, Francja, Włochy, Serbia, Chorwacja, Hiszpania) i Azji (Tajlandia, Tajwan, Japonia, Hongkong). Jest również autorem licznych publikacji w czasopismach naukowych, takich jak VDI, IRRC, itd.

2023-12-01T12:07:13+01:00