Koncert wokalistki Pauliny Magaj

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności, Aktualności III KLO - odpady/Koncert wokalistki Pauliny Magaj

 Koncert wokalistki Pauliny Magaj

Koncert wokalistki Pauliny Magaj

Koncert wokalistki Pauliny Magaj 2

19 września 2017 r., o godzinie 20:00 odbędzie się koncert Pauliny Magaj, która zaprezentuje pełen emocji recital składający się z utworów rockowych, pop i jazzowych. Swoją stylistyką będą one – podobnie jak cała konferencja – nawiązywały do motywu ognia. Koncert będzie stanowił rozpoczęcie części artystycznej wieczoru i wprowadzi uczestników w ognisty nastrój pozostałych atrakcji!

Paulina Magaj jest artystką najmłodszego pokolenia. Pochodzi z Zabrza i jest studentką studiów magisterskich wokalistyki specjalności wokalno-aktorskiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Z wielką pasją angażuje się w życie uczelni oraz projekty w niej realizowane.

Występowała w roli Kubusia Puchatka w przedstawieniu pod tym samym tytułem autorstwa Alana A. Milne, jako Eskulap w spektaklu „Orfeusz w piekle” Konstantego I. Gałczyńskiego, w roli Marry w spektaklu „Pamięć wody” Shelag Stephenson oraz w roli Macochy w operze-musicalu „Bal Baśni” J. Świdra.

W latach 2014-2015 współpracowała z prywatnym teatrem Arte Creatura. W kwietniu 2016 r. w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Imircha Godina na Słowacji zajęła III miejsce. Od września 2016 r. jest aktorką chorzowskiego Teatru Rozrywki. Jako wokalistka w swoim repertuarze ma piosenki takich wykonawców jak: Czesław Niemen, Stan Borys, Anna German, Krystyna Prońko, Katie Melua, Norah Jones i wielu innych.

2018-03-30T10:00:39+02:00