Wydarzenia towarzyszące

Jesteś tutaj:Strona główna/Konferencje/Logistyka Odzysku/Wydarzenia towarzyszące
Wydarzenia towarzyszące 2018-03-30T10:02:24+02:00

Gala V edycji Konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo 2016

Wydarzenia towarzyszące Galia Finałowa Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo

Już piąty raz Konferencji Logistyka Odzysku towarzyszy Gala Konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo.

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji Logistyka Odzysku będzie uroczysta gala, podczas której zostaną ogłoszone firmy mogące przez rok szczycić się tytułem “Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo” w kategoriach EKO-HT produkt i EKO-HIT usługa. Wszystkich gości zachęcamy, by puścili wodze fantazji i na ten jeden wieczór przeistoczyli się w kreatorów mody inspirowanej ekologią. Zapraszamy do ubrania się w stroje czy biżuterię z materiałów z odzysku i przyjaznych środowisku (np. pochodzących z sklepów typu second hand).

Podczas gali laureatom zostaną wręczone statuetki przez Katarzynę Michniewską, prezes Eko Cykl Organizacji Odzysku Opakowań S.A. Będą oni mogli ponadto zaprezentować swoją działalność i wytwarzane przez siebie produkty oraz opowiedzieć, dlaczego troska o środowisko naturalne jest dla nich ważna. Wszystkie wyróżnione firmy będą także mogły posługiwać się znakiem Przedsiębiorcy Efektywnego Surowcowo 2016.

Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok przybywa firm oferujących nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania w swoich branżach i jesteśmy szczęśliwi, mogąc wyróżnić – naszym zdaniem – najlepsze z nich. Jesteśmy przekonani, że wyznaczają one kierunek, w którym będzie zmierzać polska przedsiębiorczość.

Uwieńczeniem gali będzie elegancka kolacja w restauracji wrocławskiego Hotelu Śląsk, podczas której goście oraz laureaci będą się delektować smakowitymi daniami tradycyjnej polskiej kuchni.

Koncert wokalistki Pauliny Magaj

Koncert wokalistki Pauliny Magaj

Tuż po uroczystej Gali V edycji Konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo 2016 odbędzie się koncert Pauliny Magaj.

Paulina Magaj jest studentką I roku studiów magisterskich wokalistyki specjalności wokalno aktorskiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Z wielką pasją angażuje się w życie uczelni oraz projekty w niej realizowane.

Występowała m. in. w roli Kubusia Puchatka w przedstawieniu pod tym samym tytułem autorstwa Alana A. Milne, jako Eskulap w spektaklu „Orfeusz w piekle” Konstantego I. Gałczyńskiego czy w roli Marry spektaklu „Pamięć wody” Shelag Stephenson.

Pokaz Ognia w wykonaniu grupy Nashi Art

Nashi Art – Pokaz Ognia -1

Tuż przed północą pierwszego dnia konferencji mamy dla uczestników specjalną atrakcję – pełną ognia i muzyki. Artyści z zespołu akrobatycznego Nashi Art przy współpracy z Enigma Art zaprezentują gościom efektowny i tętniący emocjami „Pokaz ognia”, który – to pewne – nikogo z widzów nie pozostawi obojętnym.

www.nashiart.com

Licytacja na rzecz Fundacji Eko Cykl

Jak co roku licytować będziemy piękne rękodzieło, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Licytacja to doskonała okazja by wesprzeć charytatywnie działania Fundacji, ale także stać się posiadaczem niepowtarzalnych i pięknych przedmiotów.

www.fundacja-ekocykl.pl

Zapraszamy do zapisów na III Międzynarodową Konferencję Logistyka Odzysku – Odpady, 19-20 września 2017 r., Wrocław.

Osoby zainteresowane uczestnictwem we wszystkich wydarzeniach towarzyszących proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.