Konkurs familijny EKOteatr w naszym domu – zdjęcia z premiery spektaklu

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Konkurs familijny EKOteatr w naszym domu – zdjęcia z premiery spektaklu

Zapraszamy wszystkich widzów zbliżającej się premiery spektaklu „Blamaż klimatyczny. Historia inspirowana Opowieścią Wigilijną” do udziału w wyjątkowym konkursie „EKOteatr w naszym domu”.

Ten nowy konkurs przygotowaliśmy specjalnie z okazji premiery spektaklu, która odbędzie się za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych – Kanału YouTube: https://www.youtube.com/user/EkoCyklOrganizacja oraz Fanpage’a Facebook: https://www.facebook.com/ekocykl/

Premiera oczywiście 25 i 26 grudnia o godzinie 12:00, w wolnym dostępie!

Co należy zrobić?

  • Wykonać zdjęcie osób z rodzinnego lub samodzielnego oglądania premiery spektaklu „Blamaż klimatyczny. Historia inspirowana Opowieścią Wigilijną”, w dniach 25 grudnia lub 26 grudnia 2021 roku.
  • Przesłać zdjęcie wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres mailowy pke@ekocykl.org w temacie wiadomości mailowej wpisując „EKOteatr w naszym domu”.

W konkursie możecie uczestniczyć familijnie całymi rodzinami, ale też indywidualnie.

WSZYSTKIE osoby, które prześlą pełne zgłoszenie do konkursu otrzymają od nas NAGRODĘ – dostęp do czterech spektakli online Teatru Ekologicznego Bohema House przez okres 30 dni w 2022 roku, udostępnionych za pomocą platformy VOD.

Termin nadsyłania prac: 25 grudnia – 27 grudnia 2021 roku.

Formularz zgłoszeniowy – osoby uwidocznione na zdjęciach powinny wyrazić w formularzu pisemną zgodę wizerunkową.

Regulamin konkursu

Realizacja w ramach Publicznych Kampanii Edukacyjnych.

2023-12-01T12:40:34+01:00