Ranking „100 Kobiet Biznesu” i Plebiscyt „Kobiety Biznesu 2017 roku”

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Ranking „100 Kobiet Biznesu” i Plebiscyt „Kobiety Biznesu 2017 roku”

Gala kobieta biznesu 2017 1r

Dr Katarzyna Michniewska, jako Prezes Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oraz Dyrektor Zarządzający firmy M&M Consulting, uzyskała najwięcej głosów czytelników i zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie „Kobiety Biznesu 2017 roku” przeprowadzonym przez dziennik Puls Biznesu oraz portal Bankier.pl.

Gala kobieta biznesu 2017 2

Ostatnimi czasy udział kobiet w kadrach zarządzających firm i przedsiębiorstw w Polsce rośnie, a kobiety coraz odważniej wspinają się po kolejnych szczeblach kariery. Wiele z firm, które zarządzane są przez kobiety odnosi na polskim rynku coraz więcej sukcesów. Dlatego też konkurs ten, poprzez nagradzanie najbardziej wyróżniających się pań, ma na celu promocję ich przedsiębiorczości a także ich aktywizację w biznesie oraz wsparcie i zainspirowanie do odważnego działania w różnych dziedzinach. Promocja tego typu działalności może przyczynić się także do wzrostu pewności siebie kobiet aktywnych zawodowo i stanowić zachętę do podejmowania coraz to nowych, ambitnych wyzwań. Nagrody w rankingu przydzielono w dwóch kategoriach – firmy z przychodami do 50 mln oraz ponad 50 mln złotych. W plebiscycie brano pod uwagę osiągnięcia, oryginalność oraz innowacyjność uczestniczek.

Gala kobieta biznesu 2017 3

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w tegorocznej edycji konkursu znalazły się kobiety reprezentujące różne branże: kosmetyczną, motoryzacyjną, medyczną, spożywczą czy jak w tym przypadku ochronę środowiska.

W dn. 13 grudnia 2017 r., jako zwieńczenie konkursu, odbyła się uroczysta Gala, podczas której wręczono wyróżnienia laureatkom.

Relacja z Gali: https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/

 

2023-12-01T12:51:24+01:00