Kosmetyki Uzdrowiskowe Dr Dudy TM z Buska Zdroju- Firma Bio-Galen

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT 2012/Kosmetyki Uzdrowiskowe Dr Dudy TM z Buska Zdroju- Firma Bio-Galen

EKO-HIT firmy PPHU Bio-Galen s.c.

Bio-Galen czyli Kosmetyki Uzdrowiskowe dr Dudy TM z Buska Zdroju.

Przedrostek “Bio” w naszej nazwie w pełni uzasadnia, iż produkowane przez nas kosmetyki uzdrowiskowe oparte są na bazie naturalnych surowców uzdrowiskowych, głównie na wodzie siarczkowo-siarkowodorowej słonej i borowinie.

 

Nazwę Bio-Galen s.c. firma obrała na cześć GALENA (GALENUSA CLAUDIUSA, ur.130r.zm.200r.), najwybitniejszego po HIPOKRATESIE lekarza starożytności, filozofa i encyklopedystę.

Doktor Roman Duda już w 1970 roku wymyślił pierwszy uzdrowiskowy produkt na bazie borowiny który cieszył się dużym powodzeniem wśród kuracjuszy. Z kapitału własnego powstała firma rodzinna Bio-Galen, a doktor Duda wciąż pozostał w zawodzie wielokrotnie nagradzany jako przyjaciel i doradca pacjenta, aptekarz”Aptekarz ROKU”, wykładowca, naukowiec, który pracuje nad nowymi recepturami.

Mimo pojawienia się na rynku wielu firm produkujących podobne produkty na bazie siarki i borowiny.. nic nie zmieni faktu, ze to firma Bio-Galen produkuje autorskie niepowtarzalne produkty z “duszą” powstałe przez lata w skromnym laboratorium dra Romana Dudy! JESTEŚMY DLA WAS!

Kosmetyki w 95 procentach naturalne

  • stosowany konserwant Roślinny AMINAT G
  • kosmetyki nie zawierają parabenów
  • kosmetyki zawierają naturalne surowce- wodę siarczkową, borowinę oraz sok z rokitnika.
  • kosmetyki przyjazne dla skóry w każdym wieku dla Pań i Panów.
  • Jest to świetne przedłużenie lub namiastka kuracji sanatoryjnej, nie zastępują jej , ale świetnie pielęgnują szczególnie skórę łuszczycową.
  • tanie opakowania- na każdą kieszeń , bez masowych produkcji
  • kapitał własny

Kosmetyki Uzdrowiskowe Dr Dudy

Tylko naturalne, uzdrowiskowe i powszechnie znane składniki aktywne – Kultywowaniu prawdziwej idei SPA – Sanus Per Aquam – zdrowy przez wodę -Brak sztucznych barwników -Brak sztucznej kompozycji zapachowej -Receptury zapewniające maksymalne wchłanianie składników Dbanie o to, by w produktach łączyły się intensywne działania i przyjemność używania -autorskie niepowtarzalne receptury Doktora Romana Dudy .www.drduda.pl

Firma dokonuje 55% recyklingu wprowadzonych opakowań na rynek: folii, plastiku oraz papieru.

2023-12-01T12:49:05+01:00