Kosz do segregacji śmieci “Trio” 40 litrów

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT 2013/Kosz do segregacji śmieci “Trio” 40 litrów

Firma: PHU Eko-Sek Karol Sęk

Kosz “Trio” to nowoczesny i estetyczny kosz na śmieci – stworzony specjalnie z myślą o segregacji odpadów. Idealne rozwiązanie wspomagające selektywną zbiórkę w gospodarstwach domowych.

Zawiera trzy oddzielne komory, oznaczone różnymi kolorami: czerwony – np. papier i inne; żółty – odpadki z metali, tworzyw sztucznych i inne; zielony – odpady szklane. Dwie komory (żółta i czerwona) posiadają pojemność 17 litrów, jedna natomiast (zielona) posiada pojemność 6 litrów.

Wybór, w której komorze znajdzie się jaka grupa odpadów segregowanych, NALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE DO PAŃSTWA.

 

Kosz do segregacji śmieci

Źródło: http://www.eko-kosz.pl/

Komory są w pełni wyjmowane, a kosz jest wyposażony w dźwignię otwierającą pokrywę, co znacznie ułatwia codzienną, higieniczną eksploatację pojemnika.

Elegancki wygląd kosza doskonale komponuje się zarówno z nowoczesną aranżacją wnętrz, jak i klasycznym wystrojem. Konstrukcja pokrywy pozostawia zawartość kosza stale zamkniętą, zabezpieczając przed wydostawaniem się niepożądanych zapachów.

Wymiary: (szerokość) 478 x (głębokość) 394 x (wysokość) 592 mm

Kosz po otwarciu pokrywy sięga wysokości 90 cm. Klapa może zostać zdemontowana.

Kosz jest wykonany z wytrzymałego tworzywa, imitującego powierzchnię metaliczną. Dzięki temu pojemnik jest lekki i trwały, jednocześnie prezentuje się bardzo gustownie.

Kosze te nadają się zarówno do domu jak i do biura. Kompaktowe rozmiary pojemnika zwiększają możliwość jego wykorzystania nawet w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Jest to olbrzymia zaleta, szczególnie w kontekście niewielkich przestrzeni (szczególnie kuchennych) w wielu lokalach mieszkaniowych. W razie potrzeby można łatwo zdemontować klapę śmietnika, dostosowując pojemnik do indywidualnych preferencji.

Dzięki wyjmowanym pojemnikom (w których możliwe jest przeniesienie odpadów do kontenera lub kosza zbiorczego) można ograniczyć używanie siatek, worków i innych opakowań z tworzyw sztucznych, stosowanych w tradycyjnych rozwiązaniach.

2017-11-14T13:01:40+01:00