PlantBottle

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Produkt 2015/PlantBottle

Firma: Kropla Beskidu

Kropla Beskidu, naturalna woda mineralna jako pierwsza wprowadza na polski rynek innowacyjną butelkę PlantBottle®. Teraz wybierając Kroplę Beskidu nie tylko korzystnie wpływasz na swoje ciało i umysł, ale dzięki pro-ekologiczej butelce troszczysz się o środowisko naturalne.

PlantBottle® to pierwsza butelka PET, która w swoim składzie zawiera do 30% surowca pochodzącego z roślin. Dzięki temu jest bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego a także, jak każda butelka PET jest w pełni zdatna do recyklingu.

PlantBottle

Link: http://www.kroplabeskidu.pl/pl/plantbootle/

W porównaniu do innych butelek PET dostępnych na rynku, PlantBottle® w mniejszym stopniu przyczynia się do zużycia nieodnawialnych surowców naturalnych (ropa naftowa) wykorzystywanych w produkcji oraz wpływa na redukcję emisji CO2.

Troska o środowisko naturalne i życie w harmonii z naturą to podstawowe wartości jakie stoją za Kroplą Beskidu. Nowa butelka jest ich urzeczywistnieniem. Jej twórcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom świadomych konsumentów, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za to, jaki świat zostawią po sobie dla kolejnych pokoleń.

2017-11-20T13:19:58+01:00