REUSE Iwona Bazylak – Reuse Box

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Produkt 2015/REUSE Iwona Bazylak – Reuse Box

REUSE Iwona Bazylak Reuse Box 1Marka REUSE to przede wszystkim nowe innowacyjne spojrzenie na opakowanie tekturowe.

Stawiamy na jakość bazującą na naturalnym potencjale. Wierzymy że wiedzę warto wykorzystywać, zamiast się nią ograniczać.

 

Wychodząc naprzeciw dyrektywom Parlamentu Europejskiego w sprawie ograniczenia zużycia toreb plastikowych pragniemy zamiast ograniczać tworzyć i prezentować nowe możliwości poszerzające spojrzenie. Wierzymy że wszyscy chcemy mieć wybór dlatego również wszyscy weźmy za niego odpowiedzialność.
REUSE Iwona Bazylak – Reuse Box

Reuse box jest idealnym rozwiązaniem dla podejmowania świadomych decyzji które przynoszą wiele korzyści.

Reuse box to jedno rozwiązanie dla wielu zastosowań, przyjazne środowisku i inspirujące.

Jedno rozwiązanie – opakowanie reuse box rozłożysz i złożysz jednym ruchem, ma wytrzymałe dno, wygodne rączki, praktyczne zamknięcie oraz nowoczesny design a jego konstrukcja jest chroniona wzorem przemysłowym.

Wiele zastosowań – ułatwiona możliwość wielokrotnego użycia do transportu czy przechowywania nawet ciężkich rzeczy, według potrzeb jego właściciela.

Przyjazny środowisku – reuse boxa został zaprojektowany aby umożliwić jego ponowne wykorzystanie oraz jest wykonany z materiałów przyjaznych środowisku które możemy poddać recyklingowi.

Inspirujący – na reuse box umieszczany jest przekaz zgodny z działaniem marki czy osoby korzystającej z boxów. Wierzymy, że to czym się otaczamy mówi o nas i ma wpływ na innych.

Wybierając reuse box wybierasz zmianę świata na lepszy.

2023-08-24T11:21:14+02:00