Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce – Miasto w SMOG-u – odc. 22

Jesteś tutaj:Strona główna/Ty śmieciu!/Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce – Miasto w SMOG-u – odc. 22
Edukacyjny cykl naszych filmów pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…” od początku ma na celu edukację polskiego społeczeństwa.
W najnowszym odcinku odwiedzimy Rybnik i porozmawiamy na temat problemu z jakim to miasto boryka się od wielu lat, a jest nim SMOG. Już teraz możemy powiedzieć, że będzie to pierwszy z odcinków jakie przygotowaliśmy w tym temacie.

Odc. 22. Miasto w SMOG-u

Cykl edukacyjnych filmów pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…” ma na celu edukację polskiego społeczeństwa. Poszczególne odcinki dotyczą różnych, palących problemów środowiskowych z jakimi boryka się Polska, Europa i Świat. Cykl publikacji dostępny jest w języku polskim, angielskim. Rozmowy prowadzone są w ramach publicznych kampanii edukacyjnych – ustawowego obowiązku Eko Cykl Organizacji Odzysku Opakowań S.A. Pomysłodawcą i autorem scenariuszy jest dr Katarzyna Michniewska – tematyka bazuje na jej ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży a poruszane problemy to zagadnienia zgłaszane przez uczestników spotkań edukacyjnych. Postępowanie według rozwiązań proponowanych w cyklu programów przyczyniłoby się istotnie do poprawy środowiska naturalnego w Polsce i nie tylko.

2024-03-14T08:15:27+01:00