Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce – Orłoś i Michniewska pół roku na detoxie – odc. 12

Jesteś tutaj:Strona główna/Ty śmieciu!/Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce – Orłoś i Michniewska pół roku na detoxie – odc. 12

W tym odcinku nasi bohaterowie chcą podsumować półroczny okres, kiedy biorą udział w eksperymencie i ograniczają ilość plastiku w swoim otoczeniu. Dr Katarzyna Michniewska i Maciej Orłoś opowiedzą na jakie trudności napotkali przez ten okres i jak w praktyce wygląda ich walka o własne zdrowie.

Odc. 12. ORŁOŚ I MICHNIEWSKA PÓŁ ROKU NA DETOXIE

Cykl edukacyjnych filmów pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…” ma na celu edukację polskiego społeczeństwa. Poszczególne odcinki dotyczą różnych, palących problemów środowiskowych z jakimi boryka się Polska, Europa i Świat. Cykl publikacji dostępny jest w języku polskim, angielskim. Rozmowy prowadzone są w ramach publicznych kampanii edukacyjnych – ustawowego obowiązku Eko Cykl Organizacji Odzysku Opakowań S.A. Pomysłodawcą i autorem scenariuszy jest dr Katarzyna Michniewska – tematyka bazuje na jej ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży a poruszane problemy to zagadnienia zgłaszane przez uczestników spotkań edukacyjnych. Postępowanie według rozwiązań proponowanych w cyklu programów przyczyniłoby się istotnie do poprawy środowiska naturalnego w Polsce i nie tylko.

2024-03-14T08:26:26+01:00