Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce – Taneczna segregAKCJA – odc. 24

Jesteś tutaj:Strona główna/Ty śmieciu!/Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce – Taneczna segregAKCJA – odc. 24
Edukacyjny cykl naszych filmów pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…” od początku ma na celu edukację polskiego społeczeństwa.
W każdym z dotychczasowych 23 odcinków poruszaliśmy różne, palące problemy środowiskowe z jakimi boryka się Polska, Europa i Świat. Pokazujemy, że postępowanie według rozwiązań proponowanych w cyklu programów przyczyniłoby się istotnie do poprawy środowiska naturalnego w Polsce i nie tylko.
Ty razem postanowiliśmy w nieco inny, taneczny sposób, opowiedzieć o segregacji odpadów, abyście pamiętali, że każdy z nas może być Eko-bohaterem w swoim domu i rodzinie.

 

Odc. 24. Taneczna segregAKCJA

Cykl edukacyjnych filmów pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…” ma na celu edukację polskiego społeczeństwa. Poszczególne odcinki dotyczą różnych, palących problemów środowiskowych z jakimi boryka się Polska, Europa i Świat. Cykl publikacji dostępny jest w języku polskim, angielskim. Rozmowy prowadzone są w ramach publicznych kampanii edukacyjnych – ustawowego obowiązku Eko Cykl Organizacji Odzysku Opakowań S.A. Pomysłodawcą i autorem scenariuszy jest dr Katarzyna Michniewska – tematyka bazuje na jej ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży a poruszane problemy to zagadnienia zgłaszane przez uczestników spotkań edukacyjnych. Postępowanie według rozwiązań proponowanych w cyklu programów przyczyniłoby się istotnie do poprawy środowiska naturalnego w Polsce i nie tylko.

2024-03-14T08:14:56+01:00