V kostiumowy Bal Charytatywny Fundacji Eko Cykl

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/V kostiumowy Bal Charytatywny Fundacji Eko Cykl

13.01.2017 r. po raz piąty odbył się kostiumowy Bal Charytatywny Fundacji Eko Cykl pod hasłem „Alicja w Krainie Czarów”. Celem balu była zbiórka środków finansowych na działania charytatywne związane z edukacją ekologiczną w zakresie ochrony środowiska. Bal w całości sfinansowany został przez Katarzynę i Jarosława Michniewskich.

Fundusze na szczytny cel

Wszelkie pozyskane środki finansowe pochodzące z opłat za bilety wstępu oraz fundusze z przeprowadzonej aukcji, podczas której licytowane były podarowane przez darczyńców rękodzieła, są przeznaczane na działalność charytatywną Fundacji. Szczegółowe rozliczenia zamieszczane są na stronie internetowej Fundacji www.fundacja-ekocykl.pl.

Zarząd Fundacji Eko Cykl serdeczne dziękuje wszystkim darczyńcom za przekazanie przedmiotów do licytacji oraz wszystkim uczestnikom balu za wspaniałą zabawę. Obecnie prowadzimy przygotowania do kolejnej już edycji tego wydarzenia, która odbędzie się w przyszłym roku. Tym razem motywem przewodnim imprezy będzie temat „Policjanci i złodzieje”. Już dziś zarezerwuj 12.01.2018 r. w swoim kalendarzu!

V Bal Charytatywny

2018-03-05T16:29:15+01:00