Weź udział w konkursie DO YOU KYOTO? Chroń środowisko naturalne i zgarnij nawet 1000 zł!!!

Jesteś tutaj:Strona główna/Wszystkie wpisy/Weź udział w konkursie DO YOU KYOTO? Chroń środowisko naturalne i zgarnij nawet 1000 zł!!!

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z dumą informuje, że wraz z burmistrzem miasta Kioto, Daisaku Kadokawa, który objął Honorowym Patronatem Konkurs „DO YOU KYOTO?” – Czy robisz coś dobrego dla środowiska? zapraszamy do udziału w zabawie konkursowej, której celem jest ochrona środowiska naturalnego i zwiększenie ekoświadomości Polaków. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest to wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przedmiotem konkursu jest:

  • wykonanie zadania konkursowego, tj. wykonanie maskotki kampanii „DO YOU KYOTO?” tzw. Eco-chan w dowolnej technice w ramach upcyclingu i przesłanie na adres mailowy pke@ekocykl.org 3 zdjęć pracy (w wysokiej rozdzielczości – min. 4200×2800 Mpx oraz w formacie .jpg) – Eco- Chan to postać reprezentująca ideę upcyclingu, której głowę stanowi worek z odpadami oraz pagoda (rodzaj wieży na terenie świątyni);
    lub
  • ułożenie ekologicznych słów do piosenki „Szła dzieweczka do laseczka”, zapisanie je w formacie pdf i przesłanie na adres e-mail pke@ekocykl.org – tekst piosenki musi nawiązywać do tematyki proekologicznej i promować prawidłowe sposoby postępowania z odpadami.

Konkurs trwa od 01 sierpnia do 30 listopada 2018 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń przez Uczestników upływa 30-go listopada (decyduje data otrzymania zgłoszenia przez Organizatora).

Nagrody w obu kategoriach:

  • I miejsce 1000 zł oraz zestaw gadżetów z zakresu edukacji ekologicznej
  • II miejsce 500 zł oraz zestaw gadżetów z zakresu edukacji ekologicznej
  • III miejsce 300 zł oraz zestaw gadżetów z zakresu edukacji ekologicznej

REGULAMIN KONKURSU DO YOU KYOTO

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy – Twoja praca może zostać oceniona przez samego legendarnego burmistrza Kioto, który zasłynął ogromnymi zasługami na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego w Japonii i na całym świecie! Nie czekaj – zgłoś swój udział już dziś!

2023-12-01T12:09:28+01:00