Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Nasza Organizacja Odzysku Opakowań pomoże Ci zająć się wszystkim formalnościami związanymi z wprowadzeniem produktów w opakowaniach na rynek polski. Dzięki przekazaniu nam obowiązku recyklingu opakowań wprowadzanych na krajowy rynek zyskasz czas na rozwój swojej firmy. Współpraca z nami to brak konieczności martwienia się o formalności, niższe opłaty oraz uniknięcie zapoznawania się ze skomplikowanymi ustawami. Prowadzimy również dla naszych klientów publiczne kampanie edukacyjne, mające na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat gospodarki odpadami i konieczności dbałości o środowisko.

SPRAWOZDANIA DOTYCZĄCE OPAKOWAŃ I ODPADÓW OPAKOWANIOWYCH

Oferujemy sporządzanie raportów i sprawozdań oraz przeprowadzanie audytów i analiz, mających na celu zapewnienie pełnej zgodności z wymaganiami prawnymi oraz minimalizację ryzyka wystąpienia nieprawidłowości dla naszych klientów.

DOFINASOWUJEMY RECYKLING ODPADÓW OPAKOWANIOWYCH Z GOSPODARSTW DOMOWYCH

  • Atrakcyjne ceny
  • Krótkie terminy płatności
  • Indywidualne podejście
  • Wsparcie materiałami edukacyjnymi
  • Możliwość przeprowadzenia indywidualnej kampanii edukacyjnej

PODLEGASZ POD OBOWIAZEK ROZLICZENIA SIĘ Z OPŁATY PRODUKTOWEJ?

Oferujemy profesjonalne i efektywne usługi związane z rozliczaniem się z opłaty produktowej. Dzięki naszym doświadczonym ekspertom sprawnie spełnisz ten obowiązek, oszczędzając cenny czas i zminimalizujesz potencjalne ryzyko problemów prawnych.

PUBLICZNE KAMPANIE EDUKACYJNE

Od 1 stycznia 2014 r. edukacja ekologiczna jest obowiązkowa dla wszystkich przedsiębiorców wprowadzających produkty w opakowaniach. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców w kwestiach ekologicznych, co pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas!

Strona główna 2024-01-04T16:50:15+01:00

W ramach naszych usług zapewnimy Ci kompleksową opiekę nad Twoim biznesem. Dzięki temu, możesz zrealizować ten obowiązek w sposób alternatywny do płacenia opłaty produktowej, która jest rodzajem kary. Współpracujemy z firmami, które zajmują się selektywną zbiórką oraz recyklingiem odpadów opakowaniowych, aby zrealizować ten obowiązek. Dzięki temu nasi klienci mogą uniknąć dodatkowych formalności oraz opłat, a my dbamy o to, aby poziom recyklingu odpadów opakowaniowych był zgodny z ustawowymi wymaganiami.

Jakie obowiązki ciążą na przedsiębiorcy?

Jako przedsiębiorca wprowadzający produkty w opakowaniach na rynek polski masz pewne ustawowe obowiązki, z których musisz się wywiązać. Do Twoich obowiązków należą:

  • obowiązek zapewnienia recyklingu odpadów opakowaniowych,
  • obowiązek prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych,
  • obowiązek prowadzenia ewidencji dot. masy opakowań, które zostały wprowadzone na rynek,
  • obowiązek sporządzania sprawozdań do Marszałka Województwa.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

Przede wszystkim, jesteśmy doświadczoną i profesjonalną Organizacją Odzysku Opakowań, która ma bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Nasz zespół składa się z ekspertów w zakresie gospodarki odpadami, którzy potrafią zapewnić najlepsze rozwiązania w dziedzinie recyklingu opakowań.

Kolejnym powodem, dla którego warto współpracować z nami, jest nasze podejście do klienta. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi i zadowolenia klienta. Nasza Organizacja Odzysku Opakowań stawia na jakość i zadowolenie klienta.

Dodatkowo działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, co zapewnia naszym klientom pełne bezpieczeństwo i zgodność z wymaganiami prawnymi. Nasza Organizacja Odzysku Opakowań jest również regularnie kontrolowana i audytowana, aby zapewnić wysoki standard naszych usług. Współpraca z nami to gwarancja rzetelności, doświadczenia i profesjonalizmu. Jesteśmy idealnym partnerem dla przedsiębiorstw, które szukają najlepszych rozwiązań w kwestii przejęcia obowiązku recyklingu odpadów opakowaniowych.

Jesteś zainteresowany ofertą przejęcia recyklingu lub rejestracją i administrowaniem w BDO?

Prześlij więc do nas maila na adres info@ekocykl.org

Podając w nim – nr NIP firmy, imię i nazwisko oraz nr kontaktowy.

Oddzwonimy do Ciebie z ofertą.

0
Zadowolonych klientów
0
Kampanii edukacyjnych
0
lat Eko Cykl