Allbag Tomasz Woźniak – Torba z panelem fotowoltaicznym

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności, EKO-HIT PRODUKT 2017/Allbag Tomasz Woźniak – Torba z panelem fotowoltaicznym

PRZEDSIĘBIORCA: Allbag Tomasz Woźniak

NAZWA ZGŁASZANEGO PRODUKTU: Torba z panelem fotowoltaicznym

Firma Allbag Tomasz Woźniak wraz z Politechniką Łódzką stworzyła torbę z panelem fotowoltaicznym, który pozyskuje energię słoneczną, magazynując ją w Powerbanku, który może doładować drobne gadżety typu telefon komórkowy, tablet, głośnik.

Główną ideą sprzyjającą powstaniu torby jest chęć poprawy środowiska. Człowiek często mylnie stwierdza, że nie jest w stanie poprawić swojego bliskiego otoczenia. Właśnie takie rozwiązania sprawiają, że każdy może przyczynić się do odbudowy zanieczyszczonej okolicy. Produkt jest potrzebny społeczeństwu, a dzięki jego wszechstronności przyda się w każdej sytuacji (na zakupach, podczas spotkania z przyjaciółmi, na siłowni).

Produkt nie został jeszcze wdrożony do sprzedaży, ponieważ będzie udoskonalany, aby zaspokajał potrzeby użytkownika w jak największym stopniu. Jest to projekt innowacyjny.

Produkt skierowany jest do każdego kto chciałby poprawić kondycję środowiska, ale również ceni sobie wygodę i przydatne rozwiązania. Dzięki temu, że w tym produkcie wykorzystujemy energię słoneczną, mamy pewność, że on nie zawiedzie.

Dodatkowo torba wykonana jest z bawełny organicznej, której produkcja (w porównaniu ze zwykłą bawełną) angażuje dużo mniejszą ilość wody. Torbę można również używać przez nieograniczoną ilość czasu, dzięki czemu nie przyczyniamy się do zaśmiecania środowiska, tak jak w trakcie użytkowania toreb foliowych.

Zasady konkursu Wytypuj

Eko-Hit Produkt

Eko-Hit Usługa

Eko-Hit Gmina Zasobooszczędna

2018-05-07T09:35:07+02:00