Bilans ekologiczny polskich przedsiębiorstw

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Bilans ekologiczny polskich przedsiębiorstw

Tematem ostatniego w 2015 roku numeru „Logistyki Odzysku” jest BILANS EKOLOGICZNY POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW. W ostatnich latach coraz częściej dostrzegają one konieczność jego dokonywania. Ma on bowiem niezwykle istotne znaczenie zarówno dla zarządzania firmą, jak i tworzenia jej ekologicznego wizerunku. Może także przynosić wymierne korzyści – ceny akcji firm, które uwzględniają w swojej strategii elementy środowiskowe, są wyższe i rosną szybciej niż tych, które ignorują ten obszar.

Bilans ekologiczny jest przydatnym narzędziem dla tych, którym zależy na zidentyfikowaniu wszystkich środowiskowych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jak wypada on w polskich firmach – o tym właśnie w numerze 17. kwartalnika, w którym spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie m.in. w oparciu o wyniki badania „Ekologia w polskich przedsiębiorstwach” przeprowadzonego przez M&M Consulting.

Zachęcamy do czytania i prenumerowania „Logistyki Odzysku”, pierwszego takiego czasopisma w Europie. W numerze 17 wyjątkowy dodatek – upcyklingowy kalendarz na 2016 rok.

Więcej na www.logistyka-odzysku.pl

2018-02-01T11:03:39+01:00