Croswood: Resysta

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Produkt 2015/Croswood: Resysta

Croswood resysta 1

Resysta to wodoodporny materiał pozyskiwany z surowca odnawialnego, który byłby także odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, takie jak promieniowanie słoneczne, wiatr czy niskie temperatury, który nie starzeje się – nawet po wielu latach. Materiał, który oszczędza zasoby naturalne i zawsze zapewnia stabilną, wysoką jakość.

 

 

Resysta jest niezwykle trwała i przy tym wyjątkowo ekologiczna. Wykonana z łusek ryżu (odpadu surowców rolnych, który do tej pory nie znalazł swojego zastosowania), soli i oleju mineralnego (polimeru), wyznacza nowe standardy w odniesieniu do trwałości. Materiał jest przyjemny w dotyku, a możliwości jego wykorzystania w produkcji są praktycznie nieograniczone.

Croswood resysta 2

Resysta to materiał, dzięki któremu możemy zastąpić cenny surowiec jakim jest drewno, jednocześnie dbając o jego zachowanie w przyrodzie. Resysta jest dostępna w formie surowca do przetwarzania – granulatu dlatego wytłaczanie pełnych i komorowych profili, jak również płyt o grubości od 1 mm jest już możliwe. Dodatkowo materiał jest w pełni recyklowalny – wszystkie odpady po zmieleniu możemy użyć ponownie w produkcji.

Croswood resysta 4 Croswood resysta 3

 

2017-11-20T15:11:15+01:00