Flota STILL z bateriami litowo-jonowymi

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Produkt 2016/Flota STILL z bateriami litowo-jonowymi

Baterie litowo-jonowe w urządzeniach firmy STILL

Niemal każdy z nas korzysta codziennie z zalet tej technologii, często nawet nie będąc tego świadomym. Mowa tu o baterii litowo-jonowej (Li-Ion). Żaden nowoczesny telefon komórkowy nie może się bez niej obejść. Teraz ta technologia znajduje zastosowanie w nowych obszarach, torując sobie drogę w branży transportu materiałów. Co sprawia, że ten nowy rodzaj baterii jest tak atrakcyjny?

Flota STILL z bateriami litowo-jonowymi

STILL już od dawna zaangażował się w badania nad „ogniwami litowo-jonowymi”, co zaowocowało opracowaniem szeregu wózków przemysłowych wykorzystujących tę technologię. Obecnie firma STILL jest w stanie zaoferować Państwu całą flotę wózków wyposażonych w baterie litowo-jonowe. Nasze portfolio produktów wciąż się poszerza i obejmuje już wózki paletowe, wózki do kompletacji zamówień, ciągniki i wózki widłowe.

Przez połączenie parametrów takich jak wytrzymałość, precyzja, ergonomia, kompaktowość, bezpieczeństwo i odpowiedzialności za środowisko naturalne można tworzyć pojazdy, które stanowią optymalne rozwiązania dla klientów.

STILL Polska Sp. z o.o. – www.still.pl

 

2023-11-16T08:11:19+01:00