Już w przyszłym tygodniu ruszają targi POL-ECO-SYSTEM

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Już w przyszłym tygodniu ruszają targi POL-ECO-SYSTEM

Rozpoczęło się odliczanie do rozpoczęcia targów POL-ECO-SYSTEM, które odbędą się 11 października 2016 w Poznaniu. To globalny przegląd ofert i promocja ciekawych eko-rozwiązań branży ochrony środowiska. Na zwiedzających czeka nie tylko zróżnicowana branżowo ekspozycja, lecz także pokaźny program wydarzeń. W tym roku udział w targach dla profesjonalistów jest bezpłatny!

POL-EKO-SYSTEM w Poznaniu

Ekspozycję POL-ECO-SYSTEM tworzy szerokie grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, gospodarki komunalnej, OZE, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wod-kan, ochrony powietrza, hałasu i wibracji, czy też rozwiązań dedykowanych dla samorządów. Podczas targów swoje wystąpienia narodowe zaplanowały takie kraje: Austria, Kanada, Niemcy, Szwajcaria oraz Norwegia. W sumie 493 uczestników z 15 krajów. 

Najnowsze trendy i aktualna wiedza

Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i z zagranicy zaprezentują w Poznaniu (ponad 25% to firmy z zagranicy), to przegląd najnowszych trendów oraz aktualna wiedza o tym, jakich zmian w zakresie ekologii możemy się spodziewać w najbliższych latach. To także wiedza o efektywności energetycznej oraz technologicznych nowinkach. Wystawcy zaprezentują ponad 50 nowości oraz 7 rynkowych premier. Na stoiskach będzie można zobaczyć również laureatów tegorocznego konkursu Złoty Medal MTP.

Mnóstwo atrakcyjnych wydarzeń

W tym roku nowością będą sesje Kongresu ENVICON odbywające się w ramach przestrzeni targowej POL-ECO-SYSTEM, po raz pierwszy organizowane Forum RIPOK oraz aż trzy rodzaje spotkań kooperacyjnych, w których można wziąć udział bezpłatnie. Dla zainteresowanych tematyką odpadów polecamy zorganizowany podczas targów wyjazd do nowootwartej spalarni odpadów, w którym będą mogli wziąć udział uczestnicy konferencji.

Oprócz tematyki poruszanej na targach takich jak finansowanie inwestycji czy rozwiązania dla branży OZE czy recyklingu i odpadów, w tym roku pojawiły się nowe panele omawiające tematykę budownictwa pasywnego, ochrony powietrza, gospodarki wodnej, rewitalizacji gruntów czy smart gminy. Nowością będą także bezpłatne konsultacje pt. „Fotowoltaika – inwestycje 2016/2017” oraz Strefa Kariery wraz z częścią warsztatową dla szkół i uczelni wyższych profilowo związanych z targami.

Ciekawą przestrzenią będzie z pewnością Miasteczko Ekologiczne, które w zeszłym roku cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalnych zwiedzających, jak i pasjonatów, którym bliskie są idee zrównoważonego gospodarowania zasobami naturalnymi. Z kolei na zewnątrz warto obejrzeć pokazy sprzętu komunalnego w ruchu, czyli City Truck Show. Osoby biznesowo związane z ochroną środowiska mogą w tym roku bezpłatnie zwiedzać ekspozycję targów POL-ECO-SYSTEM i wziąć udział w konferencjach (chyba, że w programie zaznaczono inaczej). Wystarczy, że do 10 października zarejestrują się na stronie www.mtp24.pl i pobiorą bilet wstępu. Więcej informacji na: https://poleco.pl/pl

2023-11-16T08:57:32+01:00