Konkurs Edukacja Ekologiczna jest sztuką

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Konkurs Edukacja Ekologiczna jest sztuką

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, przygotowywany przez nas od kilku lat konkurs i towarzyszący jego rozstrzygnięciu festiwal, będący tygodniem ekologii pod nazwą Edukacja Ekologiczna jest sztuką organizowany przez Bohema House Sp. z o. o. na zlecenie Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. w ramach publicznych kampanii edukacyjnych.

Konkurs nasz skierowany jest do wszystkich mieszkańców POLSKI wrażliwych na segregację i potrzebę recyklingu deficytowych surowców naturalnych i w tej tematyce muszą być utrzymane zgłoszenia konkursowe.

Pula nagród do wygrania to 40 tys. złotych – nagrody rozkładają się na pierwsze trzy miejsca po:

– 5 tys. – I miejsce,

– 3 tys. – II miejsce,

– 2 tys. złotych – III miejsce w każdej z 4 kategorii.

Sądząc po zainteresowaniu naszymi poprzednimi konkursami planujemy w miasteczku festiwalowym na terenie EkoParku RECRE przy ul. Smugowej 46a w Warszawie zgromadzić kilka tysięcy widzów, przed którymi zwycięzcy zaprezentują swoje prace konkursowe.

Prace należy nadsyłać zgodnie z poniższymi wytycznymi:

1) Aktywność sportowa lub taniec promujące ekologię – opracowanie układu ruchowego lub tanecznego o tematyce ekologicznej („Kategoria Aktywność sportowa lub Taniec”);

2) Slow fashion – pokaz mody z upcyclingu – zaprojektowanie i wykonanie kolekcji przynajmniej 5 ubiorów, posiadających przynajmniej 3 elementy garderoby wykonane w drodze upcyclingu każdy („Kategoria Slow Fashion”);

3) Piosenka o ekologii – skomponowanie i wykonanie utworu muzycznego z dowolnego gatunku muzyki, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej, o tematyce ekologicznej („Kategoria Piosenka”);

4) Ekologiczne przedstawienie teatralne – stworzenie i wykonanie przedstawienia teatralnego o tematyce walki z kryzysem ekologicznym, w tym dekoracji, strojów i innych elementów teatralnych (dalej „Kategoria Przedstawienie”).

Na zgłoszenia w formie wideo lub zdjęć czekamy do 15 grudnia 2022 roku w I edycji konkursu.

Rozstrzygnięcie nastąpi do 20 grudnia 2022 roku

Prezentacja na scenie teatru Bohema House odbędzie się w czerwcu 2023 roku w II lub III tygodniu miesiąca do potwierdzenia.

Życzymy twórczej weny i zachęcamy do zgłaszania się ze swoimi pracami! Niech wygrają najlepsi!

Czas start

Dokumenty:

Regulamin Konkursu Edukacja ekologiczna jest sztuką

Formularz zgłoszeniowy do Konkursu Edukacja ekologiczna jest sztuką

Umowa przeniesienia autorskich praw majątkowych

 

Druga edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuką

2023-08-24T12:41:38+02:00