Konkurs Ekologiczny „Przyjaciele Przyrody” w Szkole Podstawowej w Brzoskwini został rozstrzygnięty!

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Konkurs Ekologiczny „Przyjaciele Przyrody” w Szkole Podstawowej w Brzoskwini został rozstrzygnięty!

ec_konkurs_ekologiczny_przyajciel_przyrody24 kwietnia 2014 r. został rozstrzygnięty gminny konkurs ekologiczny w Publicznej Szkole Podstawowej w Brzoskwini. Hasło przewodnie, które towarzyszyło “PRZYJACIOŁOM PRZYRODY”, brzmiało “Wiedzą dzieci, jak nie śmiecić”.

Największą wiedzą z zakresu prawidłowego postępowania z odpadami wykazali się uczniowie szkoły w Brzoskwini (I, II miejsce) oraz uczennica ze szkoły w Kobylanach (III miejsce). Dodatkowo wyróżnieni zostali przedstawiciele szkół w Nielepicach i Balicach.

Wspaniałe nagrody zostały przekazane przez przedstawiciela Fundacji Korporacyjnej Rozwoju Społeczeństwa Ekologicznego “Eko Cykl”. Drobne upominki przekazali również pozostali patroni: Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oraz M&M Consulting. Zwycięzcy za zajęcie I, II i III miejsca otrzymali aparaty fotograficzne wraz z roczną prenumeratą kwartalnika edukacji ekologicznej “MiniLO&Aniela”. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali ekologiczne upominki, które będą im przypominały jak ważne jest segregowanie odpadów.

Patroni konkursu:

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.      Eko Cykl Fundacja     M&M Consulting

 

2023-12-01T11:32:56+01:00