Logistyka Odzysku we Wrocławiu

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Logistyka Odzysku we Wrocławiu

W dniach 18 – 19 czerwca 2013 roku we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku. Do udziału zaproszona została międzynarodowa grupa praktyków i ekspertów z różnych branż, którzy z sukcesem wprowadzili do swoich firm nowoczesne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami, logistyki odzysku, zarządzania środowiskowego i społecznej odpowiedzialności biznesu.

To świetne miejsce, żeby dowiedzieć się jak pracują inne firmy, w jaki sposób wdrażają logistykę odzysku, jaka jest sytuacja prawna w Polsce. Konferencja jest wydarzeniem, które pozwala na naukę od innych i dzielenie się wiedzą. – mówi Tanja Dysli z IKEA Retail Polska, prelegentka drugiej edycji Konferencji. – Mam nadzieję, że również w kolejnych latach będziemy uczestniczyć w tej konferencji i wykorzystywać ją jako platformę wymiany wiedzy związanej z logistyką i zrównoważonym rozwojem.

Konferencja organizowana jest przez firmę Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A., a opiekę merytoryczną nad wydarzeniem objęła prof. nadzw. SGH dr hab. Halina Brdulak, kierownik Zakładu Transportu Międzynarodowego i Logistyki w Instytucie Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu (IMZiM).

2018-02-20T14:22:51+01:00