Nashi Art – Pokaz Ognia

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności, Aktualności III KLO - odpady/Nashi Art – Pokaz Ognia

Nashi Art – Pokaz Ognia -1

 

Uroczystą galę III Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Odpady, uświetni efektowne widowisko w wykonaniu artystów Nashi Art.

Tuż przed północą pierwszego dnia konferencji mamy dla uczestników specjalną atrakcję – pełną ognia i muzyki. Artyści z zespołu akrobatycznego Nashi Art przy współpracy z Enigma Art zaprezentują gościom efektowny i tętniący emocjami „Pokaz ognia”, który – to pewne – nikogo z widzów nie pozostawi obojętnym.

W skład zespołu wchodzą najbardziej utytułowani akrobaci osiągający sukcesy zarówno na arenie polskiej, jak i światowej. Ten dynamiczny spektakl będzie połączeniem żywiołu ognia, hipnotyzującego tańca akrobatycznego, żonglerki i teatru.

Nashi Art – Pokaz Ognia -2

Artyści wykorzystają płonące przyrządy żonglerskie, które wprawione w ruch stworzą wspaniałe ogniste wzory, a w swoich akrobacjach otrą się o granice wytrzymałości ludzkiego ciała. Dopełnieniem całości będą perfekcyjnie dopracowane kostiumy oraz choreografia doskonale współgrająca z muzyką i tworząca atmosferę, która każdemu pozwoli na moment oderwać się od codzienności. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konferencji

Nashi Art – Pokaz Ognia -3

Nashi Art – Pokaz Ognia -4

 

2024-05-16T09:54:58+02:00