Naturura – Metalowe słomki wyprodukowane z materiałów recyklingowych

Jesteś tutaj:Strona główna/Wszystkie wpisy/Naturura – Metalowe słomki wyprodukowane z materiałów recyklingowych

PRZEDSIĘBIORCA: Naturura

NAZWA ZGŁASZANEGO PRODUKTU: Metalowe słomki wyprodukowane z materiałów recyklingowych

Jedna metalowa, składana słomka Naturura zastępuje ponad 600 tych jednorazowych. Produkty są w 100% wyprodukowane z materiałów recyklingowych, a zużytą słomkę można odesłać do producenta do ponownego recyklingu. Naturura jest słomką wielorazowego użytku, która pozostanie z Tobą na bardzo długo, ale pamiętaj że zawsze możesz odesłać nam ją z powrotem w celu ponownego recyklingu.

Kupując i używając metalowe słomki dba się o środowisko, promuje ekologiczny styl życia i zwraca uwagę na problem plastikowych słomek.

Naturury to certyfikowany produkt. Są stworzone ze 100% recyklingowanych materiałów. Słomki wykonuje się w Chinach przez firmę, której środowisko nie jest obojętne. Opakowanie zawiera składaną, teleskopową słomkę oraz etui z szczoteczką do czyszczenia słomki. Etui można przyczepić do kluczyków, wrzucić do torebki czy kieszeni. Słomka wyprodukowana jest z sylikonu medycznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością oraz stali nierdzewnej. Etui zostało stworzone z recyklowanego plastiku, który nadaje się do ponownego wykorzystania, z kolei kartonik z recyklowanego papieru.

Rurka posłuży przez długie lata, dzięki czemu nie będziesz przyczyniać się do zanieczyszczania oceanów plastikiem z jednorazowych rurek.

Produkt w 100% stworzony z materiałów recyklingowych. Posiada certyfikat FDA.

Zasady konkursu Wytypuj

Eko-Hit Produkt

Eko-Hit Usługa

Eko-Hit Gmina Zasobooszczędna

2023-12-01T12:39:49+01:00