TMT Tomasz Kostrzewa – BeePack® Woskowijki

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT PRODUKT 2018/TMT Tomasz Kostrzewa – BeePack® Woskowijki

PRZEDSIĘBIORCA: TMT Tomasz Kostrzewa

NAZWA ZGŁASZANEGO PRODUKTU: BeePack®

Ręcznie wykonane opakowania (woskowijki) do przechowywania żywności. Używa się ich zamiast folii spożywczej i aluminiowej do pakowania oraz przechowywania pieczywa, przekąsek, pakowania kanapek na wynos, przechowywaniu warzyw, owoców i nabiału. Możesz nimi także owinąć miseczkę, w środku której znajduje się sałatka i chcesz, by podczas przechowywania w lodówce jak najdłużej pozostała świeża.

Każda ekologiczna woskowijka jest wykonana ręcznie. Bazą opakowań BeePack® jest polska tkanina bawełniana, posiadająca międzynarodowy certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100*.

W skład BeePack® dodatkowo wchodzą:

– oczyszczony wosk pszczeli – posiada wysoce dobroczynne właściwości lecznicze a flawonoidy w nim zawarte działają przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Ponadto wosk używany jest również w przemyśle do produkcji środków konserwujących. Ta jego właściwość – naturalnego konserwantu jest dla nas szczególnie cenna.

– żywica drzewna – to naturalny opatrunek drzewa. My doceniamy jej właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.

– zimnotłoczony olej jojoba – jest nieocenionym produktem pielęgnacyjnym. Posiada szereg związków i witamin posiadających właściwości regeneracyjne.

W zależności od przechowywania, myjąc w letniej wodzie po każdorazowym użyciu, woskowijki BeePack®  posłużą nawet do kilku miesięcy.

  

 

Zasady konkursu

Eko-Hit Produkt

Eko-Hit Usługa

Eko-Hit Gmina Zasobooszczędna

2023-04-05T09:05:41+02:00