Pierwszy numer nowego czasopisma “Logistyka Odzysku”

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Pierwszy numer nowego czasopisma “Logistyka Odzysku”

Logistyka OdzyskuMamy olbrzymią przyjemność przedstawić Państwu pierwszy numer nowego czasopisma “Logistyka Odzysku”.

Kwartalnik ten jest nie tylko doskonałym źródłem wiedzy o logistyce odzysku, ale także o kwestiach związanych z opłatą produktową, gospodarką odpadami, opakowaniami oraz planowanymi zmianami w przepisach, dotyczących ochrony środowiska. Czasopismo przedstawia także nowoczesne podejście do zarządzania biznesem w sposób ekologicznie odpowiedzialny.

Pierwsze wydanie kwartalnika poświęcone jest zagadnieniu domykania pętli łańcucha dostaw. W ramach tematu wiodącego zostały podjęte rozważania o tym, jak wykorzystać logistykę odzysku jako narzędzie zarządzania środowiskowego oraz jako pomoc w równoważeniu łańcucha dostaw.

Premierowy numer zawiera także informacje na temat korzyści, jakie płyną dla przedsiębiorcy z prowadzenia biznesu społecznie odpowiedzialnego, a także z prowadzenia “zielonego biura”.

Dodatkowo poza poradami dotyczącymi opłaty produktowej, a także planowanymi zmianami przepisów dotyczących odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych, prezentujemy Komentarz Ministerstwa Środowiska dotyczący bardzo aktualnego obecnie tematu – nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Zapraszamy Państwa serdecznie do lektury i zamówienia prenumeraty!

Czasopismo można zamówić, pisząc na adres redakcja@mmconsulting.waw.pl

2023-12-11T10:55:01+01:00