Dobrowolna kontrola przeprowadzona przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Dobrowolna kontrola przeprowadzona przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań

W dniu 14.10.2011 r. Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. po raz kolejny pomyślnie przeszła dobrowolną kontrolę przeprowadzoną przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań (COBRO). Dzięki wysokiej ocenie uzyskanej podczas certyfikacji, znaleźliśmy się 9 rok z rzędu na liście referencyjnej COBRO (http://www.cobro.org.pl/pl/ekologia/lista_refer.html). Pracownicy Ośrodka docenili nie tylko nasz wkład w rozwój ogólnokrajowego systemu odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych, ale także nasze działania w zakresie edukacji ekologicznej i promowania społeczeństwa recyklingu.

Pragniemy również poinformować, że z początkiem września br. przeszliśmy pozytywnie audyt recertyfikacji ISO 9001, ISO 14001. Na jego podstawie otrzymaliśmy nowe, ważne przez kolejne 3 lata certyfikaty, potwierdzające zgodność z normami ISO 9001 i ISO 14001 w zakresie działalności związanej z koordynacją odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych oraz edukacją ekologiczną.

Wszystkie nasze certyfikaty można zobaczyć pod adresem: https://ekocykl.org/certyfikaty/

2023-12-01T12:06:13+01:00