Porozmawiajmy o ochronie środowiska

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Porozmawiajmy o ochronie środowiska

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami naszej firmy partnerskiej – M&M Consulting, którą tworzą konsultanci od lat współpracujący z Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.

Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony środowiska, zarządzania środowiskowego oraz gospodarki odpadami.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2013

 

Stoisko nr 27, pawilon 5 to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznych Targów POLEKO w dniach 7-10 października w Poznaniu. Jak co roku, stoisko M&M Consulting zamieni się w centrum wymiany doświadczeń w zakresie wdrażania zasad logistyki odzysku w Państwa firmach, informowania o zmianach w przepisach i wyjaśniania wszelkich Państwa wątpliwości w tym zakresie.

Podstawowym celem spotkania jest poznanie Państwa opinii i wątpliwości na temat realizacji obowiązków środowiskowych oraz wejścia w życie nowych obowiązków dla przedsiębiorców związanych z nową ustawą z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (Dz. U. 2016 r, poz. 1863). Ponadto, dla wszystkich zwiedzających przygotowana została ciekawa oferta szkoleń, audytów i konferencji branżowych oraz wiele możliwości optymalizacji kosztów związanych z ochroną środowiska

Co jeszcze znajdziesz na stoisku M&M Consulting?

Do zobaczenia na Targach POLEKO!

2023-12-11T11:05:15+01:00