Prezentacja prelegentów XIII Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Błażej Fidziński

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Prezentacja prelegentów XIII Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Błażej Fidziński

Jednym z prelegentów XIII Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku jest Błażej Fidziński, który poprowadzi między innymi prelekcję pod tytułem “Planowane zmiany w przepisach na szczeblu krajowym i unijnym”. Podczas tego wystąpienia omówi on planowane zmiany w przepisach dotyczących opakowań oraz odpadów. W prezentacji zostaną przeanalizowane tworzone projekty zarówno na szczeblu krajowym jak i europejskim. Wskazane zostaną także aspekty, na które Przedsiębiorca musi się przygotować w najbliższym czasie.

Błażej Fidziński jest wieloletnim specjalistą w zakresie gospodarki odpadami i opakowaniami. W firmie Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. odpowiada za zapewnienie odpowiednich poziomów recyklingu odpadów opakowaniowych. Szerokie doświadczenie praktyczne zdobywa podczas prowadzonych szkoleń i audytów środowiskowych u klientów spółek. Odpowiada także za rozwój Akademii Wiedzy Środowiskowej, czyli miejsca w którym można rozwijać swoją wiedzę środowiskową.

Zapraszamy do rejestracji pod linkiem i widzimy się 18 września 2023 roku.

2023-12-01T12:07:43+01:00