Wydarzenia targów TAROPAK i LOGIPAK (26-29 września 2016, Poznań)

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Wydarzenia targów TAROPAK i LOGIPAK (26-29 września 2016, Poznań)

III Kongres Przemysłu Opakowań

„Opakowania w łańcuchu dostaw” – to temat przewodni kongresu, w którym zaplanowano udział projektantów i producentów opakowań, producentów pakowanych produktów, kadry kierowniczej centrów logistycznych i magazynów, przedstawicieli sieci handlowych i pracowników sklepów, wszystkich, którzy w swojej pracy spotykają się z opakowanymi produktami.

27 września, pawilon 15, sala 1G

Forum Bezpieczeństwa w Magazynie

Podczas Forum eksperci i praktycy przedstawią osiągnięcia nauki i techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w magazynach, centrach dystrybucji, hurtowniach i innych miejscach, gdzie realizowane są prace przeładunkowe towarów.

26-29 września, pawilon 3a (antresola)

In4Log 2016

„Chudy przepis na logistykę” to zasadnicza osnowa idei tegorocznego projektu Innovations for Logistics (In4Log 2016). Piąta edycja eventu skupi się na innowacjach w logistyce. W ramach pokazów zaprezentowany zostanie przepływ towaru przez magazyn z uwzględnieniem wszystkich stref – od przyjęcia towaru, przez składowanie i kompletację, po przygotowanie do wysyłki.

26-29 września, pawilon 3A, stoisko 105

Innowacyjne opakowania – warsztaty i wystawa

Eksperci z różnych firm, mający wieloletnie doświadczenie w branży, w praktyczny sposób zapoznają uczestników z aspektami produkcji opakowań oraz odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do firm projektujących opakowania, agencji reklamowych, przygotowalni, drukarń, a także brand managerów.

26-29 września, pawilon 3A, stoisko 98

Fabryka Pakowania na Żywo

W ramach Fabryki pokazane zostaną automatyczne linie do pakowania w folie świeżych produktów spożywczych oraz wyrobów piekarskich i cukierniczych. Wyjątkowość przedsięwzięcia polegać będzie na pokazaniu efektów pakowania, jakie daje stosowanie wielowarstwowych folii termokurczliwych na liniach pakujących o wydajności kilku tysięcy opakowań na godzinę.

27-28 września, pawilon 6A, stoisko 79

Konkurs Art of Packaging

Prace nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu będzie można zobaczyć w Holu Wschodnim. Konkurs otrzymał akredytację Światowej organizacji Opakowań w USA, co oznacza, że laureaci są automatycznie nominowani do nagrody głównej międzynarodowego konkursu WorldStar organizowanego przez WPO.

26-29 września, Hol Wschodni (parter)

PAKSTAR

Prace nagrodzone w ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Opakowań PakStar i piątej edycji Krajowego Konkursu Projektów Opakowań Student PakStar będzie można zobaczyć w pawilonie 6A. Konkurs PakStar otwiera laureatom drogę do udziału w Światowym Konkursie Opakowań WorldStar, a konkurs Student Pak-Star – w Światowym Konkursie Projektów Opakowań WorldStar Student Award.

26-29 września, pawilon 6A, stoisko 70

Wystawa TAROPAK.30

Wystawa łącząca w sobie tradycję i nowoczesność. Historyczne fotografie obrazujące 30 edycji TAROPAKU korespondować będą z artystycznym projektem „Dekonstruktura” autorstwa dr Elżbiety Cios, który został motywem przewodnim tegorocznej, jubileuszowej edycji targów.

27-29 września, Hol Wschodni (antresola)

Opakowanie, które sprzedaje

Konferencja „Opakowanie, które sprzedaje” jest skierowana do wszystkich, którzy chcą poznać mechanizmy wpływające na decyzję klienta oraz jego sposób postrzegania oferty handlowej. 

28 września, pawilon 3 (sala konferencyjna A)

ec_taropak_2016

 

2023-12-11T12:19:16+01:00