Złotym Sponsorem konferencji została firma DSS Recykling Sp. z o.o

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Złotym Sponsorem konferencji została firma DSS Recykling Sp. z o.o

Spółka DSS Recykling została założona w 1997 r. Od początku swojej działalności firma zajęła się transportem i przetwarzaniem odpadów szklanych. Od 1997 roku aż do końca 2004 DSS Recykling inwestował w maszyny i urządzenia poprawiające jakość wytwarzanej stłuczki szklanej.

W 2005 roku firma przeszła gruntowne zmiany związane z reorganizacją i inwestycjami. Dzięki inwestycji w dwie linie technologiczne do przetwarzania szkła płaskiego klejonego i optycznej separacji szkła oraz modernizacji linii istniejącej, DSS Recykling umocnił się na pozycji największych odbiorców odpadów szklanych w Polsce, osiągając wynik ponad 80 tys. Mg zebranych odpadów szklanych. Wybudowany od podstaw, nowoczesny zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej, dzięki zaawansowanej technologii, sprawił że zdolność przetwórcza wzrosła do 30 Mg/h różnego rodzaju odpadów szklanych. Odpowiednio zaprojektowana infrastruktura zakładu, najnowocześniejsze separatory zainstalowane na linii technologicznej oraz rygorystyczne zasady weryfikacji dostawców powodują nieustanne podnoszenie standardów jakościowych.

Obecnie firma działa na terenie całego kraju i za granicą. DSS Recykling posiada filię w Gostyninie oraz przesypownie szkła w różnych regionach Polski.

Firma DSS Recykling Sp. z o.o. funkcjonuje od 2003 roku zgodnie z systemem zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001 i środowiskowym wg PN-EN ISO 14001, co potwierdzają uzyskane certyfikaty. Aktualnie Spółka współpracuje z największymi producentami szkła płaskiego budowlanego i samochodowego w Polsce i za granicą, dostarcza również stłuczkę producentom farb odblaskowych. DSS Recykling Sp. z o.o. dysponuje własną bazą specjalistycznych środków transportu oraz pojemnikami na odpady o pojemnościach o od 1,5 m3 do 16 m3.

www.dss-recykling.pl

2024-05-16T09:38:40+02:00