Patronat nad wiosennym numerem MiniLO&Aniela

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności/Patronat nad wiosennym numerem MiniLO&Aniela

ec_minilo_5Firma Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. objęła patronatem wiosenne wydanie kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela. Tematem przewodnim piątego numeru są odpady. W kwartalniku znalazło się wiele ciekawych artykułów dotyczących między innymi segregacji odpadów i sposobów na to, jak ograniczyć ich powstawanie.

Opieka merytoryczna nad tym numerem skłoniła firmę do zorganizowania dwóch konkursów dla wszystkich czytelników MiniLO&Aniela.

Pierwszy konkurs polega na napisaniu eseju, w którym zawarta jest odpowiedź na pytanie: Co jest lepsze – spalanie czy recykling i dlaczego? Liczy się tu pomysłowość i kreatywność w ujęciu tematu, a jest o co walczyć! Wygrać można aż 1000 zł w gotówce!

Tematem drugiego konkursu jest segregacja odpadów. Zadanie konkursowe polega na nagraniu filmu, w którym autor zadaje swoim rozmówcom pytanie: “Dlaczego warto segregować odpady?” Autor najciekawszego filmu otrzyma główną nagrodę – tablet!

Warto wspomnieć, że patron wydania nagrodził każdego, kto zakupi numer o odpadach – do każdego numeru jest bowiem dołączona niespodzianka – torba na zakupy w jednym z 5 wzorów.

Zapraszamy na stronę minilo.org, gdzie można zamówić wiosenny numer, a także zapoznać się z tematyką MiniLO&Aniela.

2018-03-02T11:11:33+01:00