STILL Polska Sp. z o.o. – Elektryczne wózki widłowe RX 20 Li-Ion

Jesteś tutaj:Strona główna/Aktualności, Aktualności PES, EKO-HIT PRODUKT 2017/STILL Polska Sp. z o.o. – Elektryczne wózki widłowe RX 20 Li-Ion

Still Elektryczne wózki widłowe

PRZEDSIĘBIORCA: STILL Polska Sp. z o.o.

NAZWA ZGŁASZANEGO PRODUKTU: Elektryczne wózki widłowe RX 20 Li-Ion

Wózek RX 20 marki STILL oferuje więcej wszystkiego: więcej mocy, więcej dynamiki i większą dostępność. Najnowsza generacja niezwykle popularnych elektrycznych wózków widłowych z serii RX 20 to najlepsze, co do tej pory stworzył STILL. Został wyposażony w nowe centrum bezpieczeństwa i komunikacji zwiększające poziom bezpieczeństwa i wydajności obsługi (STILL Easy Control): Operator może aktywować funkcje obsługi w zależności od zastosowania i ma łatwy dostęp do ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa. Dzięki bezpiecznej i błyskawicznej wymianie baterii oraz baterii Li-Ion o największej pojemności w swojej klasie, wózka RX 20 można używać praktycznie bez przerwy. Dynamiczne przyspieszanie, maksymalna prędkość wynosząca 20 km/h, precyzja i zwrotność: te sztandarowe cechy modelu RX 20 zapewniają mu najlepszy poziom obsługi w zakresie nośności od 1,4 do 2 ton.

Gdy przychodzi do manewrowania w wąskich magazynowych alejkach i pracy na dwie lub trzy zmiany z pełnym obciążeniem, model RX 20 pokazuje, na co naprawdę go stać. Doskonale sprawdza się w branży napojowej i budowlanej, przy rozładunku i załadunku towarów w handlu i logistyce oraz dostarczaniu części na linie produkcyjnej w przemyśle inżynieryjnym i samochodowym. Wyposażony w technologię litowojonową RX 20 jest numerem jeden pod względem dostępności. Już 30 minut ładowania wydłuża czas pracy o kilka godzin. Kompaktowy elektryczny wózek widłowy jest zasilany z baterii litowo-jonowych, zdatnych do pracy w chłodni. Podczas pracy inteligentny układ elektroniczny monitoruje każde z ogniw baterii w czasie rzeczywistym. Bezpieczeństwo, wydajność i dostępność – te cechy sprawiają, że wózek widłowy RX 20 Li-Ion jest wyjątkowo efektywnym narzędziem do przewożenia towarów.

 

Zasady konkursu Wytypuj

Eko-Hit Produkt

Eko-Hit Usługa

Eko-Hit Gmina Zasobooszczędna

2023-12-01T13:03:12+01:00