T4B Sp. z o.o. – System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master

Jesteś tutaj:Strona główna/EKO-HIT Usługa 2018/T4B Sp. z o.o. – System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master

PRZEDSIĘBIORCA: T4B Sp. z o.o.

NAZWA ZGŁASZANEJ USŁUGI: System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master

FSystem Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master to autorski projekt Grupy T4B. Doświadczenie i zdobyta wiedza w zakresie budowania systemów informatycznych, konstruowania własnych rozwiązań elektronicznych i przemysłowych oraz wieloletnia działalność na rynku inżynierii środowiska pozwoliła stworzyć produkt innowacyjny na skalę światową. System zbierający dane o ilości i rodzaju generowanych śmieci przez każde gospodarstwo domowe.

O systemie:

– To rewolucja dla polskiej gospodarki odpadami. Pierwsze na świecie rozwiązanie umożliwiające selektywne przypisywanie ilości i jakości odpadów dla każdego użytkownika systemu.

– Zarządzanie gospodarką odpadami – Dzięki T-MASTER wiesz ile i jaki typ odpadu produkuje każde gospodarstwo domowe jeszcze zanim trafi on do sortowni.

– Segregacja – się opłaca! – System bilingowy pozwoli wygenerować cykliczne rozliczenie dla każdego gospodarstwa domowego za faktyczne kilogramy wytworzonych śmieci w podziale na kaloryczność frakcji odpadów. Podobnie jak za prąd, gaz czy wodę!

Wystarczy, że założysz swoje indywidualne konto w systemie. Zaloguj się na swój profil na smartfonie. Otrzymuj na bieżąco informację również w postaci SMS na temat ilości posegregowanych śmieci przez Ciebie i Twoich domowników.

Indywidualny projekt rozwiązań niezaburzających przestrzeni, w której żyjesz zakłada wygląd koszy jako element wzbogacający otoczenie. Stosowane również podziemne pojemniki to czystość i estetyka otoczenia.

 

Zasady konkursu

Eko-Hit Produkt

Eko-Hit Usługa

Eko-Hit Gmina Zasobooszczędna

 

2023-12-11T11:53:08+01:00