Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce… – rozmowa z Panem Adamem Pawlickim Burmistrzem Jarocina – odc. 27

Jesteś tutaj:Strona główna/Ty śmieciu!/Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce… – rozmowa z Panem Adamem Pawlickim Burmistrzem Jarocina – odc. 27
Edukacyjny cykl naszych filmów pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…” od początku ma na celu edukację polskiego społeczeństwa.

W najnowszym odcinku naszego cyklu obalimy krążącą legendę, że odpady, które tak pieczołowicie segregujemy w naszych domach i wyrzucamy do dedykowanych pojemników, i tak trafiają do jednej śmieciarki. Aby ostatecznie przekonać wszystkich, że domowa segregacja jest niezwykle ważna, nasi bohaterowie 🦸‍♀️🦸‍♂️dr Katarzyna Michniewska i Maciej Orłoś, odwiedzą Zakład Gospodarki Odpadami w Jarocinie – Wielkopolskie Centrum Recyklingu i porozmawiają z Burmistrzem Jarocina, Panem Adamem Pawlickim.

Odc. 27. Rozmowa z Burmistrzem Jarocina

Cykl edukacyjnych filmów pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…” ma na celu edukację polskiego społeczeństwa. Poszczególne odcinki dotyczą różnych, palących problemów środowiskowych z jakimi boryka się Polska, Europa i Świat. Cykl publikacji dostępny jest w języku polskim, angielskim. Rozmowy prowadzone są w ramach publicznych kampanii edukacyjnych – ustawowego obowiązku Eko Cykl Organizacji Odzysku Opakowań S.A. Pomysłodawcą i autorem scenariuszy jest dr Katarzyna Michniewska – tematyka bazuje na jej ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży a poruszane problemy to zagadnienia zgłaszane przez uczestników spotkań edukacyjnych. Postępowanie według rozwiązań proponowanych w cyklu programów przyczyniłoby się istotnie do poprawy środowiska naturalnego w Polsce i nie tylko.

2024-03-14T08:28:23+01:00